Zainspiruj się wiedzą zebraną przez lata, tutaj – w jednym miejscu.

Jako agencja reklamowa MKDesign.pl realizujemy się na wielu płaszczyznach zbieżnych z naszą ofertą, takich jak oznakowanie firm, filmy reklamowe, tworzenie stron i sklepów internetowych czy prowadzenie fanpage lub blogów. O tym wszystkim chcemy Wam trochę opowiedzieć i podzielić się naszą wiedzą!

MKDesign.pl - tiff, co to takiego?
Co musisz wiedzieć o plikach .TIFF ?

Pliki z rozszerzeniem .tiff. Czy znasz taki format? Czy wiesz do czego są pliki rozszerzeniem .tiff i co mogą przechowywać? Chcesz dowiedzieć się o nich więcej? Przeczytaj, co przygotowaliśmy dla Ciebie i nie popełnij już błędu przy zapisie pliku.

Czytaj więcej
Litery blokowe, podświetlane dla firmy LECTUS w Katowicach - mkdesign.pl Producent oznakowania firm
Nowoczesna forma reklamy – litery przestrzenne 3D LED

Litery blokowe, wielkoformatowe 3D LED to jedno z nowoczesnych rozwiązań, które w branży reklamowej osiągają spektakularne wyniki. Coraz więcej firm decyduje się na tę formę reklamy nie bez powodu. Zobacz jak wygląda to wszystko od naszej strony.

Czytaj więcej
Kiedy warto odświeżyć swoje logo? Sprawdź czy już czas!

Każda marka, nawet te największe na świecie regularnie odświeżają swoje logotypy. Jeśli zależy Ci na innowacyjności Twojej firmy, ucz się od najlepszych i już dziś pomyśl o rewitalizacji znaku firmowego! To dzięki niemu Twoi klienci identyfikują Cię.

Czytaj więcej
Po co Ci agencja kreatywna?

Właśnie wypuszczasz w świat swój pierwszy biznes. Masz nazwę, NIP, Regon i lokal na oku. Do agencji reklamowej nawet się nie wybierasz, bo po co? Marka wypromuje się sama, pomysł jest świetny, klienci zaraz to zauważą. W Wordzie tworzysz logo i wizytówkę, ale co dalej?

Czytaj więcej
Gdzie i jak szukać swojej wymarzonej pracy?

Na rynku nie ma fajnej pracy dla osób niewierzących w siebie. Szukając pracy trzeba być trochę wybrednym, wszak jest to miejsce, w którym spędza się mnóstwo czasu, ale jest różnica pomiędzy szukaniem posady dopasowanej do naszych potrzeb, a negatywnym nastawieniem do szukania pracy ogólnie.

Czytaj więcej
Aktualne wymiary grafik na social media.

Na pewno zastanawiałeś się, jaki powinien być prawidłowy wymiar grafik w social mediach np. zdjęcia profilowego lub reklamy na facebooku? Często wgrana grafika nie wygląda tak jak być tego chciał? W tym wpisie podamy dokładne i aktualne wymiary grafik jakimi powinieneś się posługiwać.

Czytaj więcej
Kilka słów o briefie.

Jeśli przychodzisz do agencji reklamowej z mniej lub bardziej skonkretyzowanymi oczekiwaniami, już na wstępie otrzymasz coś, co sprawi, że Twój cel stanie się bardziej osiągalny. Otrzymasz niezwykłe i wymagające zadanie do wykonania! Po prostu musisz uzupełnić swój brief.

Czytaj więcej
Kolorowy świat - czyli o doborze kolorów

Pewnie na co dzień się nad tym nie zastanawiamy, a barwy dzielimy na te, które po prostu się nam podobają, bądź nie oraz takie, w których wyglądamy mniej lub bardziej korzystnie, ale okazuje się, że kolory mają moc wpływania na nasz umysł.

Czytaj więcej
Ciężka praca i doświadczenie
Zaufaj najlepszym na rynku

Wyślij do nas zapytanie poprzez formularz kontaktowy lub maila, a wycenę otrzymasz nawet w 12h!
Nie czekaj dłużej i wykonajmy razem super projekt.

Wyślij do nas zapytanie