Tabliczki

Sprawne przekazywanie informacji odgrywa ważną rolę w codziennym życiu. Tabliczki ułatwiają to zadanie. Sprawdzają się w różnych miejscach, gdzie dobra nawigacja to podstawa – urzędy, parki rozrywki i dworce kolejowe to tylko niektóre z nich.

Wyślij do nas zapytanie
Tablice informacyjne

Tablice są jednym z najstarszych, sprawdzonych i skutecznych narzędzi marketingowych. Znane od wielu lat stanowią bardzo dobry nośnik treści, które chcemy przekazać Klientowi.

W jaki sposób najlepiej dotrzeć do odbiorców? Od wielu lat reklamodawcy ufają jednemu z najstarszych i najpopularniejszych rozwiązań, którym są tablice informacyjne. Wyróżniają się dużym rozmiarem i mogą przyjmować różnorodne, nieraz bardzo oryginalne, formy. Precyzja ich wykonania możliwa jest dzięki technologii, którą jest cięcie oraz gięcie CNC. Zapewnia ono wyjątkową dbałość o detale. Tak wyprodukowane materiały marketingowe stosowane są zarówno w instytucjach publicznych, przestrzeni miejskiej oraz miejscach użyteczności publicznej – szkołach, biurowcach czy szpitalach i nie mają sobie równych. Ich największą zaletą jest uniwersalność. Wykorzystywane jako naścienny cennik, rozkład zajęć czy pokoi są dobrym nośnikiem ważnych danych. Równie istotny jest duży wybór dostępnych modeli tablic reklamowych. Wiszące, naścienne czy stojące mogą być zarówno jedno-, jak i dwustronne, by maksymalnie wykorzystać daną powierzchnię.

Billboardy i bannery

Bannery mogą przybierać ogromne rozmiary, nawet 80m2. Każdy z nich jest idealnym nośnikiem dzięki któremu każda firma może zaprezentować swoje usługi lub produkty. Najczęściej spotykanymi miejscami gdzie występują bannery to wszelkiego rodzaju płoty i ściany budynków, ale możemy zauważyć także ogromne konstrukcje przy drogach szybkiego ruchu i autostradach.

Ciężka praca i doświadczenie
Zaufaj najlepszym na rynku

Wyślij do nas zapytanie poprzez formularz kontaktowy lub maila, a wycenę otrzymasz nawet w 12h!
Nie czekaj dłużej i wykonajmy razem super projekt.

Wyślij do nas zapytanie