Kaseton reklamowy mkdesign.pl led

Kasetony reklamowe LED

Kasetony są jednymi z najbardziej lubianych i użytecznych materiałów reklamowych. Spotykane na wielu sklepach i punktach usługowych przyczyniają się do efektywnego eksponowania nazwy i logo firmy. Kasetony reklamowe są projektowane i produkowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ich kształt oraz wymiar zawsze dostosowujemy do wymagań Klienta. Do wyprodukowania powierzchni reklamowej używamy różnych materiałów – najczęściej płyt kompozytowych typu dibond (alubond, alucobond itp.), poliwęglanu litego, czy pleksi. Na licu kasetonu, zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego możemy wyciąć przestrzenie z podświetlanymi fragmentarycznie literami czy grafiką, litery przestrzenne, czy samą folię tworząc kaseton niepodświetlany. Możliwe jest też stworzenie reklamy z frontem podświetlanym w całości. Produkujemy także kasetony reklamowe tekstylne z tzw. napinanym licem. Świetnie nadają się do wielkopowierzchniowych, reklam zewnętrznych z dodatkowym oświetleniem lub do wnętrza lokalu jako reklama przy recepcji, czy kasie sklepu i nie tylko.

Wyślij do nas zapytanie
Zalety kasetonów 3D

Kasetony podświetlane efektownie prezentują się w nocy lub przy zachmurzonym niebie. Wówczas wyraźnie wyróżniają się na tle innych banerów reklamowych. Niewątpliwym ich atutem jest możliwość ukrycia okablowania, zasilaczy i wszelkich czujników wewnątrz reklamy. Zabieg ten podnosi końcowy efekt wizualny.

Wybierając kasetony podświetlane, najlepiej postawić na te wykonane w technologii LED. Są one energooszczędne, a zatem ekonomiczne dla przedsiębiorstwa i ekologiczne dla środowiska naturalnego. Każdy projekt powstaje na specjalne życzenie klienta, dlatego podświetlenie kasetonów można dostosować do oryginalnej specyfiki identyfikacji wizerunku danej marki. Zwykle najlepiej sprawdza się klasyczne, białe podświetlenie, ponieważ dobrze komponuje się ono z wszelaką kolorystyką logo, a także ma najjaśniejsze światło. Można jednak wybrać podświetlenie w dowolnym, preferowanym kolorze.

Produkcja i montaż kasetonów reklamowych wykonany z dibondu w technologii LED dla salonu optycznego Brilliant w Tychach.
Montaż

Najczęstszym sposobem montażu kasetonu to przytwierdzenie go bezpośrednio do elewacji. Pozwala to na trwałe umieszczenie go we wskazanym miejscu. Jeżeli kaseton ma być podświetlony dodatkowo od tyłu lub z którejś strony, stosuje się specjalne dystanse. Taka opcja jest dużo bardziej elegancja oraz niweluje prawie całkowicie zacieki które mogą pojawiać się na elewacji po paru latach.

IMG_20211222_182954-min
Kaseton z literami podświetlanymi bocznie.
Kaseton i semafor świetlny LED dla Minimarket Siemianowice Śląskie
Kaseton reklamowy mkdesign.pl led
Produkcja i montaż kasetonów reklamowych wykonany z dibondu w technologii LED dla salonu optycznego Brilliant w Tychach.
175563750_2866865556858327_3749222462954432899_n
Kompleksowe oznakowanie punktu obsługi klienta dla AQ INSTAL
Signage logo mockup on corner facade or storefront with night lighting and editable light color
Ciężka praca i doświadczenie
Zaufaj najlepszym na rynku

Wyślij do nas zapytanie poprzez formularz kontaktowy lub maila, a wycenę otrzymasz nawet w 12h!
Nie czekaj dłużej i wykonajmy razem super projekt.

Wyślij do nas zapytanie