Oklejanie samochodów

Oklejanie samochodów pozwala na to, by firma była promowana wszędzie tam, gdzie akurat przebywają jej przedstawiciele. To dobra droga do zapisania się w pamięci Klientów.

Folia służąca do oklejania samochodów wyróżnia się uniwersalnością. Sprawdza się w przypadku aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Może być nałożona na wiele różnych powierzchni – od kontenera, poprzez plandekę czy obudowę sprzętu budowlanego. Korzystając z materiałów sprawdzonych producentów takich jak 3M, Oracal czy Avery mamy pewność, że zaufaliśmy najlepszym. Bazując zatem na sprawdzonych markach, wykonujemy usługi, za których wysoką jakość ręczymy. Czuwamy nad procesem produkcji od wizyty Klienta w naszej firmie aż po odbiór produktu. Zajmujemy się projektowaniem, wizualizacją, doborem materiałów i świadczymy fachowe doradztwo. Dzięki temu mamy pewność, że efekt spełni oczekiwania zamawiającego.

Wyślij do nas zapytanie
Oklejanie witryn

Oklejanie witryn jest jednym z działań mających niebagatelny wpływ na uatrakcyjnienie wyglądu lokalu. Znajduje zastosowanie w wielu lokalizacjach – nie tylko komercyjnych. Dlaczego warto zdecydować się na nie?

Prowadzący własny biznes chcą, by był on widoczny z daleka. Im bardziej rozpoznawalna jest reklama – tym lepiej. To zasada, która sprawdza się niezależnie od wynajmowanego czy posiadanego pomieszczenia. Warto jednak zaznaczyć, że z innych narzędzi skorzystają właściciele stacji diagnostycznych czy restauracji zlokalizowanych przy najbardziej ruchliwych trasach, a z innych – świadczący usługi w centrum handlowym czy przy głównej ulicy, gdzie mieszczą się najbardziej znane sklepy. Ci drudzy na pewno chętnie zapoznają się z rozwiązaniem, którym jest oklejanie witryn sklepowych i firm

Ciężka praca i doświadczenie
Zaufaj najlepszym na rynku

Wyślij do nas zapytanie poprzez formularz kontaktowy lub maila, a wycenę otrzymasz nawet w 12h!
Nie czekaj dłużej i wykonajmy razem super projekt.

Wyślij do nas zapytanie