Producent oznakowania LED

Reklama wizualna dla firm z montażem i darmową wizualizacją

01

Doradztwo w wyborze reklamy

Jeśli nie masz pomysłu na reklamę, to czekamy na zdjęcia obiektu oraz opis branży. Zapewniamy darmową wizualizację oraz odpowiadamy za każdy etap realizacji.

02

Doświadczenie i profesjonalizm

Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w reklamie wizualnej. Realizujemy projekty na terenie całego kraju i nie tylko.

03

Pomiń pośredników

Jesteśmy producentem oznakowania, dlatego dobrze trafiłeś. Napisz do nas i zaufaj najlepszym. Wstępny projekt wysyłamy nawet w 12h.

04

Elastyczność

Wiemy, że każdy klient jest inny, ma inne cele i oczekiwania. Wychodząc im naprzeciw, zawsze staramy się działać nieszablonowo, indywidualnie dobierając rozwiązania tak, by uzyskać satysfakcjonujący efekt.

Litery 3D

Jako producent liter świetlnych oferujemy napisy z licem pleksi w wersji opal lub oklejone folią translucentną – powłoką, która przepuszcza światło w dowolnym kolorze wybranym za pomocą wzornika. Tył litery w 3D został wykonany z tworzywa PCV o grubości 10mm. Dzięki umieszczeniu na nim modułów LED Samsung/LG, uzyskano litery 3D podświetlane, które sprawdzą się zarówno
w dzień, jak i w nocy. Warto zaznaczyć, że oświetlony jest wyłącznie front napisu, dzięki czemu przód wspaniale wyróżnia się na ciemnym tle.

Aluminiowe boki litery LED 3D stworzono z taśmy o grubości 0,8-1 mm. Warto zaznaczyć, że można go lakierować na dowolny kolor wskazany na palecie RAL, uzyskując dzięki temu barwne litery świetlne 3D. Taśma pływa pozytywnie na wytrzymałość logo 3D na ścianę, co sprawia, że nadaje się ono zarówno do wnętrza, jak i na zewnątrz budynku. Szerokość taśmy (55-160 mm) zależy od rozmiaru, w jakim zamawiane są podświetlane litery 3D.

Kasetony reklamowe

Kaseton świetlny to nowoczesna forma „szyldu”, wykonana ze specjalnego tworzywa kompozytowego – dibond, z wewnętrznym podświetleniem modułowym LED, dzięki czemu jest doskonale widoczna zarówno w dzień, jak i w nocy.

Kasetony reklamowe są projektowane i produkowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ich kształt oraz wymiar zawsze dostosowujemy do wymagań Klienta. Do wyprodukowania powierzchni reklamowej używamy różnych materiałów – najczęściej płyt kompozytowych typu dibond (alubond, alucobond itp.), poliwęglanu litego, czy plexiglasu. Na licu kasetonu,
zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego możemy wyciąć przestrzenie z podświetlanymi fragmentarycznie literami czy grafiką, litery przestrzenne, czy samą folię tworząc kaseton niepodświetlany. Możliwe jest też stworzenie reklamy z frontem podświetlanym w całości. Produkujemy także kasetony reklamowe tekstylne z tzw. napinanym licem. Świetnie nadają się do wielkopowierzchniowych, reklam zewnętrznych z dodatkowym oświetleniem lub do wnętrza lokalu jako reklama przy recepcji, czy kasie sklepu, ale nie tylko. W zależności od formy kasetonu jego bok wykonywany jest zazwyczaj z dibondu (jako jednolita płaszczyzna – z licem, elegancko zagięta, tworząca sztywną skrzynię) lub z profilu aluminiowego. Rozwiązania te są najbardziej wytrzymałe i sztywne, a przy tym stosunkowo lekkie.

 

Otoki reklamowe

Blendy reklamowe, fryzy, attyki – tak mogą być nazywane otoki. Reklamy te wyróżniają się wielkością. Stosowane do tego, by wyeksponować znaki rozpoznawcze firmy na każdej ścianie budynku, stanowią istotny element sklepu, punktu usługowego, stacji diagnostycznej, myjni czy restauracji. Są przydatne szczególnie w przypadku lokali umiejscowionych z dala od centrum miasta czy głównej ulicy handlowej. Mogą być przy tym dostosowane do wymogów Klienta. Często podświetlane są przy pomocy diod LED. Są trwałe i stanowią wartościowe narzędzie marketingowe. Dokładamy wszelkich starań, by attyki dostosowane zostały do najbardziej wygórowanych wymogów odbiorcy. To właśnie od jego życzenia zależy, czy blenda zostanie podświetlona, czy też nie.

Semafor reklamowy LED – dwustronny

Semafor to odmiana kasetonu standardowego. Mocowanie prostopadle do elewacji zapewnia widoczność z dwóch stron. To najbardziej popularna forma zewnętrznej reklamy świetlnej. Współcześnie to kasetony reklamowe stają się szczególnie skutecznym nośnikiem reklamowym i umożliwiają popularyzację różnego rodzaju produktów bądź usług.

Kasetony reklamowe są bardzo trwałe ze względu na to, że wykonywane są z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Fronty kasetonu są wykonywane z tworzyw sztucznych, odpornych na nasłonecznienie, deszcz, czy temperaturę ujemną. Aluminiowa rama kasetonu jest wykonywana z malowanego proszkowo aluminium.

Podświetlenie

Dużym atutem kasetonów reklamowych jest możliwość podświetlenia, dzięki czemu reklama jest dobrze widoczna również w nocy. Podświetlenie wykonane jest wyłącznie przy użyciu nowoczesnych, trwałych i niezawodnych modułów LED. Technologia LED jest najpopularniejsza, ze względu na możliwość precyzyjnego rozmieszczenia pod wybranymi elementami prezentowanymi na kasetonie. Atutem tego typu oświetlenia jest również energooszczędność. Nowoczesne kasetony zazwyczaj posiadają sterowanie automatyczne które włącza kaseton po zmierzchu.

Pylony i totemy

Pylony reklamowe, powszechnie znane także jako totemy oraz witacze, to jeden z najbardziej transparentnych i rzucających się w oczy nośników reklamy wizualnej. Wyposażone w dodatkowe podświetlenie, mogą sprawdzać się idealnie nie tylko w dzień, ale także i w nocy.

Standardowe pylony oraz totemy, to wolnostojące, zazwyczaj smukłe i pionowe konstrukcje, wykonywane z materiałów syntetycznych lub plexi, na które nanoszona jest grafika, logotyp, hasło reklamowe.
Totemy to niepowtarzalna możliwość stworzenia oryginalnej reklamy zewnętrznej, która przykuje wzrok potencjalnych odbiorców. Idealnie sprawdzą się one także w roli witaczy, zachęcając osoby mijające naszą siedzibę do zatrzymania się i skorzystania z oferowanych produktów lub usług.

Tablice reklamowe

Tablice reklamowe to najszersze pojęcie z dziedziny reklamy zewnętrznej – zawierają się w nim zarówno tablice do wyklejania (billboardy), tablice premium czy też nośniki wielkoformatowe takie jak reklamy przy autostradach.
Upraszczając można uznać, że tablicą reklamową jest każda konstrukcja służąca do prezentowania treści reklamowych czy promocyjnych.

Jako producent tablic reklamowych oferujemy zarówno tablice wolnostojące (niezwiązane trwale z gruntem) jak i billboardy klasyczne, betonowane w gruncie. Od 10 lat specjalizujemy się w reklamie autostradowej – budujemy i montujemy konstrukcje reklamowe na terenie całej Polski.

Tablice reklamowe (konstrukcje wielkoformatowe) pod banery to potężne, budowane z atestowanej stali reklamy, które służą jako nośniki reklamy tranzytowej. Idealnie sprawdzają się przy autostradach, drogach ekspresowych czy krajowych.

Bezpieczeństwo to priorytet. Nie idziemy na skróty, nie oszczędzamy na materiałach. W naszych reklamach nie znajdą Państwo “stabilizujących” linek stalowych na śledzikach czy wąskich podstaw betonowych. Szczycimy się tym, że nasze reklamy wytrzymują nawet najbardziej ekstremalne warunki pogodowe. Potwierdzeniem tego jest całkowity brak zgłoszeń reklamacyjnych – nasi Klienci mogą być spokojni, że po burzy ich reklama będzie stała w pełnej krasie, bez uszkodzeń.

Oklejanie

Folia służąca do oklejania samochodów, świetlików czy zwykłych szyb wyróżnia się uniwersalnością.

Może być nałożona na wiele różnych powierzchni. Korzystając z materiałów sprawdzonych producentów takich jak 3M, Oracal czy Avery mamy pewność, że zaufaliśmy najlepszym. Bazując zatem na sprawdzonych markach, wykonujemy usługi, za których wysoką jakość ręczymy. Czuwamy nad procesem produkcji od wizyty Klienta w naszej firmie aż po odbiór produktu.

Zajmujemy się projektowaniem, wizualizacją, doborem materiałów i świadczymy fachowe doradztwo. Dzięki temu mamy pewność, że efekt spełni oczekiwania zamawiającego. Cięcie CNC stanowi gwarancję, że otrzymane wzory będą dokładnie wycięte, a ich krawędzie – ostre. Montaż reklam również zlecamy najlepszym. Aplikacją folii zajmują się certyfikowani, doświadczeni pracownicy, odznaczający się pasją i zaangażowaniem stanowią gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi.

Montaż

Oprócz usług projektowania i produkcji oferujemy kompleksowe usługi instalacji reklam:

  • montaż banerów oraz siatek reklamowych (mesh) na fasadach budynków, ogrodzeniach, słupach, pylonach
  • instalację tablic reklamowych
  • montaż kasetonów podświetlanych
  • wyklejanie witryn sklepowych folią one-way-vision
  • wyklejanie billboardów

Posiadamy do dyspozycji podnośnik koszowy (zwyżkę) o niewielkich gabarytach i zasięgu do 13 m, doskonale sprawdzający się w przypadku trudno dostępnych miejsc.